Bls 213 abe1 filtr do masek bls

25,29  (z VAT)

SKU: 6c3d40a7-f379-4342-92c1-76094a6bdeab Kategorie: ,

Opis

BLS 213 ABE1 Filtry z oznaczeniem ABE1 zapewniają wszechstronną ochronę dróg oddechowych przed wieloma czynnikami szkodliwymi lub niebezpiecznymi: przed gazami i oparami organicznymi (o temperaturze wrzenia powyżej 65 st. C, np. toluen), przed gazami i oparami nieorganicznymi, przed kwaśnymi gazami i parami (chlor, siarkowodór, dwutlenek siarki),

Podsumowanie:

Seria: 200,
Typ: 213 A1B1E1,
Klasa ochrony: klasa 1 (ochrona podstawowa, maksymalna ekspozycja: do 1000 ppm),
Zastosowanie: gazy i opary organiczne, nieorganiczne, kwaśne,
Producent: BLS, Italy,
Zgodność z normami: EN 14387, EN 143,
Pasuje do masek i półmasek BLS 4000S s/m, BLS 4000 m/l, BLS 5600, BLS 5700.
Mocowanie: b-lock (bagnetowe).
BLS SERIA 200 FILTRY I FILTRO-POCHŁANIACZE Z PRZYŁĄCZEM BAGNETOWYM „b-lock”
Dzięki takim cechom jak wysoka wydajność, łatwość użytkowania i bezpieczeństwo, filtry i filtro-pochłaniacze tej serii skutecznie chronią przed gazami i oparami oraz toksycznymi cząstkami.
WĘGIEL AKTYWNY – Jakość węgla aktywowanego używanego przez BLS do produkcji pochłaniaczy i filtro-pochłaniaczy spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa zapewniając doskonałą wydajność filtracji. Produkcja prowadzona jest bez toksycznych dodatków, takich jak sześciowartościowy chrom (Cr VI) i posiada certyfikat jakości spożywczej (REGVE231 / 2017).
FILTR PRZECIWPYŁOWY – Skuteczność filtrowania wynosi 99,99%. Integralność materiału filtracyjnego zapewniona jest przez siatkę ochronną.
PRZYŁĄCZE BAGNETOWE – To przyłącze w sposób intuicyjny umożliwia szybki i bezpieczny montaż elementów filtrujących do maski lub półmaski. Wyraźny opór końcowy zamka informuje użytkownika o prawidłowym zamocowaniu osprzętu.
TESTOWANO NA FORMALDEHYD – Testy pokazują, że specjalne węgle używane przez BLS w pochłaniaczach ABEK i ABE są w stanie zagwarantować ochronę przed formaldehydem. Nawet przy pochłaniaczach klasy 1 można uzyskać odpowiednią ochronę. Pod koniec testu wykryte stężenie formaldehydu na końcu pochłaniacza jest niższe niż połowa wartości progowej limitu zgodnie z NIOSH TEB-APR-STP-0039A (Punkt graniczny).
PUSZKA POCHŁANIACZA – Wykonana z nieodkształcalnego ABS pozwala uzyskać absolutną kontrolę nad kompresją ziaren aktywnego węgla. Dzięki temu całkowicie unika się możliwości powstawania korytarzy powietrznych powodując, że pochłaniacz jest w 100% bezpieczny.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.